2014-15 NCAC Academic Honor Roll Announced

2014-15 NCAC Academic Honor Roll Announced

A total of 665 student-athletes have been named to the 2014-15 NCAC Academic Honor Roll.

The honorees were selected from all 10 full-time institutions and one affiliate member. Each full-time institution had at least 35 student-athletes named to the academic honor roll for an average of 66 student-athletes per school.

To be honored, a student-athlete must be at least a sophomore on an active roster in a sport sponsored by the conference and hold a cumulative grade-point-average of 3.50 or higher.

The 665 student-athletes on the list accounted for 762 total roster sports, which takes into consideration multi-sport student-athletes. The women's running sports led the way in 2014-15 with track & field topping the list with 76 honorees and cross country a close second with 61. Rounding out the top five was women's soccer with 59, men's soccer with 53 and men's track & field with 51.

The NCAC's Academic Honor Roll class featured 208 seniors, 230 juniors and 226 sophomores.

ALLEGHENY 
FIRST LAST Year Sport (1)
Sport (2)
Sport (3)
Zachary Hale So. Baseball    
Corey Keenan So. Baseball    
Benjamin Murray Sr. Baseball    
Jesse Battaglia Sr. Football    
Brian Holland Jr. Men's Basketball    
Christopher Koryak Jr. Men's Basketball    
Evan Schweitzer Jr. Men's Basketball    
Stephen Anderson Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Alexander Porter Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Andrew Crofford Sr. Men's Golf    
James Lasher Jr. Men's Golf    
Erik Donatelli Sr. Men's Soccer    
Jacob Hanko So. Men's Soccer    
Stefano Priskich Wach Sr. Men's Soccer    
Thomas Richter Sr. Men's Soccer    
Daniel Szekely Sr. Men's Soccer    
Garrett Devenney Jr. Men's Swimming & Diving    
Alexander Hurtuk Sr. Men's Tennis    
Bradley Baronner So. Men's Track & Field    
Miranda Arison So Softball    
Hannah Blinn So. Softball    
Allison Cabo So. Softball    
Abrianna Sadler So. Softball    
Morgan Dillon So. Women's Basketball    
Kaitlyn Fromknecht Jr. Women's Basketball    
Kendall Hoffman Sr. Women's Basketball    
Jessica Mrdjenovich Jr. Women's Basketball    
Meaghan Wilby So. Women's Basketball    
Sarah Guillaume So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Monica Patrick So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Andrea Sharfman Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Colleen Bodnar So. Women's Lacrosse    
Eleni Brown So. Women's Lacrosse    
Anna Doten Jr. Women's Lacrosse    
Niki Augustine Jr. Women's Soccer    
Victoria Delzer Sr. Women's Soccer    
Hannah Eisemann So. Women's Soccer    
Greta Hilbrands Sr. Women's Soccer    
Liana Leja So. Women's Soccer    
Lauren Miller Jr. Women's Soccer    
Hannah Zangara Jr. Women's Soccer    
Erica Bryson Sr. Women's Swimming & Diving    
Mia Izzo Jr. Women's Swimming & Diving    
Andrea Brush Jr. Women's Tennis    
Abigail Lange Jr. Women's Tennis    
Michaela Thompson So. Women's Tennis    
Abbey Turner Jr. Women's Tennis    
Laura Cooper So. Women's Track & Field     
Noelle Lemons So. Women's Track & Field     
DENISON
First Last Year Sport (1) Sport (2) Sport (3)
Andrew Davison So. Baseball    
Jacob Meegan Jr. Baseball    
Philip Papaioannou So. Baseball    
Zachary Baker So. Football    
Anthony Sernus So. Football    
Emerson Thacker Sr. Football    
Richard Brewer Jr. Men's Basketball    
Sean Carlin Jr. Men's Basketball    
Patrick Keller Jr. Men's Basketball    
Sam Beech Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Jacob Dennie So. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Andrew Groff Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Mitch Keller Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Benjamin Cole Jr. Men's Golf    
Eric Baumgardner Jr. Men's Lacrosse    
Charles Houk Sr. Men's Lacrosse    
Blake Schach Jr. Men's Soccer    
Andrew Shediac So. Men's Soccer    
Brian Allen So. Men's Swimming & Diving    
Andrew Rich Jr. Men's Swimming & Diving    
Conrad Wuorinen Jr. Men's Swimming & Diving    
Casey  Cempre Sr. Men's Tennis    
Bryan Fowler Jr. Men's Track & Field    
Saddan Genao So. Men's Track & Field    
Ryan Lee So. Softball    
Julie Rooney Sr. Softball    
Sarah Bradley So. Volleyball    
Annemarie Fischer Jr. Volleyball    
Sydney Garverick Jr. Volleyball    
Elena Lein Jr. Volleyball    
Emily Marguerite Sr. Volleyball    
Mary Margaret Habel Sr. Women's Basketball    
Taylor Lindquist Jr. Women's Basketball    
Gabrielle Mehringer So. Women's Basketball    
Claire Barcelo So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Kate Benson Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Kristen  Geary Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Gwen Gunter Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Emily Lamm Jr. Women's Cross Country    
Macey Thornburg Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Tina Berardi So. Women's Golf    
Brynn FitzGerald Sr. Women's Golf    
Rebecca Rabb Jr. Women's Golf    
Samantha Seibel So. Women's Golf    
Whitney Powel Sr. Women's Lacrosse    
Logan  Berlet Jr. Women's Soccer    
Clare Culligan So. Women's Soccer    
Keara Kilbane Jr. Women's Soccer    
Hannah Randolph So. Women's Soccer    
Allison Scarlott Sr. Women's Soccer    
Jessica Skelly So. Women's Soccer    
Campbell Costley So. Women's Swimming & Diving    
Elizabeth Dalziel Jr. Women's Swimming & Diving    
Emily Eiben Jr. Women's Swimming & Diving    
Rima Jurjus Sr. Women's Swimming & Diving    
Sarah Lopez So. Women's Swimming & Diving    
Hailey Olson So. Women's Swimming & Diving    
Sarah Torrence Jr. Women's Tennis    
Aedin Brennan Jr. Women's Track & Field    
Wendy Geslewitz Jr. Women's Track & Field    
DEPAUW
First Last Year Sport (1) Sport (2) Sport (3)
Collin Henry Sr. Baseball    
Cory Meixner Sr. Baseball    
Natalie Abbott Jr. Field Hockey    
Margaret Campbell Sr. Field Hockey    
Kaela Goodwin So. Field Hockey    
Margaret Grady Jr. Field Hockey    
Paige Henry Sr. Field Hockey    
Margaret Steele Sr. Field Hockey    
Daniel Furman Jr. Football    
William Longthorne So. Football    
Caleb Copeland So. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Stuart Alvey So. Men's Golf    
Tyler Frost Sr. Men's Golf    
Harrison Glover So. Men's Soccer    
Jonathan Krok Jr. Men's Soccer    
Andrew Morrison Sr. Men's Soccer    
Jacob Pezzuto Sr. Men's Soccer    
Chase Rollins So. Men's Soccer    
Christopher Schoenfeld Jr. Men's Soccer    
Jonathan Wheeler So. Men's Soccer    
Nicholas Williams Sr. Men's Soccer    
Alexander Alfonso Sr. Men's Swimming & Diving    
Matthew Gullickson So. Men's Swimming & Diving    
Duncan MacMillan Jr. Men's Swimming & Diving    
James McDonnell So. Men's Swimming & Diving    
Stephen McMurtry Jr. Men's Swimming & Diving    
Michael Daseke So. Men's Tennis    
Nicholas Thompson Jr. Men's Tennis    
Grace Hendrickson Jr. Softball    
Jennifer Ridge Sr. Softball    
Julia Waggoner So. Softball    
Abigail Braun So. Volleyball    
Sarah Burtenshaw Jr. Volleyball    
Lauren Falotico Jr. Volleyball    
Keely McGrath Jr. Volleyball    
Megan Wagner So. Volleyball    
Hannah Douglas Sr. Women's Basketball    
Angela Hacker Jr. Women's Basketball    
Hannah Lukemeyer Sr. Women's Basketball    
Jenna Stoner Jr. Women's Basketball    
Annie Barrett So. Women's Cross Country Women's Lacrosse  
Emma Clor Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Rebecca Conley So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Grace Cook So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Elizabeth Dilbone Sr. Women's Cross Country    
Megan Everhart Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Megan Hannemann Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Hope Jordan Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Emily Matthews So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Lois Miller So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Heather O'Brien Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Stefanie Pavlick Sr. Women's Cross Country    
Alexandria Ramirez So. Women's Golf    
Elisabeth Hawkins So. Women's Lacrosse    
Emma Cooper Sr. Women's Soccer    
Ryan Konicek Sr. Women's Soccer    
Emma Ueland So. Women's Soccer    
Caroline Zadina Jr. Women's Soccer    
Danielle Dattilio So. Women's Swimming & Diving    
Annell Graves So. Women's Swimming & Diving    
Cory Hall Jr. Women's Swimming & Diving    
Erin Horne Jr. Women's Swimming & Diving    
Morgan Cohen So. Women's Tennis    
Madelyn Lee So. Women's Tennis    
Margaret MacPhail Sr. Women's Tennis    
Julie Wittwer Sr. Women's Tennis    
Nicole De Fries Jr. Women's Track & Field    
Louisa Sheffield Jr. Women's Track & Field    
Amanda Weber So. Women's Track & Field    
EARLHAM
First Last Year Sport (1) Sport (2) Sport (3)
Samantha Bielanski Jr. Field Hockey    
Kaitlyn Brunner So. Field Hockey    
Kristina Brunner So. Field Hockey    
Bailey Heinzen Sr. Field Hockey    
Megan Hut So. Field Hockey    
Ekaterina Korobkina Jr. Field Hockey    
HIRAM
First Last Year Sport (1) Sport (2) Sport (3)
Jaren Bell Sr. Baseball    
Tyler Walchanowicz So. Baseball    
Corey Stamco So. Baseball    
Joe Zoltowski So. Men's Basketball    
Austen Rekolt Jr. Men's Basketball    
Patricia Bohls Sr. Women's Cross Country    
Abigail Staysa Sr. Women's Cross Country    
Meredith Fitschen-Brown So. Women's Cross Country Women's Swimming & Diving  
Ashley Dillon Jr. Women's Cross Country    
Trey Solon Jr. Football    
Andrew Torres Jr. Football    
Danny Essel Jr. Men's Golf Men's Swimming & Diving  
Jenelle Bayus Jr. Women's Golf    
Matt Pozderac Jr. Men's Lacrosse    
Paige McLain Jr. Women's Lacrosse    
Autumn Osgood So. Women's Lacrosse    
John Pretzlav So. Men's Soccer    
Zac Cairns So. Men's Soccer    
Tanner Mathews Jr. Men's Soccer    
Jake Pastore So. Men's Soccer    
Neil Zook So. Men's Soccer    
Ashley Myer So. Women's Soccer    
Natasha Blonsky Sr. Women's Soccer    
Kelsey Martin Sr. Women's Soccer    
Emily Syrjala So. Women's Soccer Softball  
Allie Glatt So. Women's Soccer    
Tiffany Marchewka Sr. Women's Soccer    
Jenna Nelson Jr. Women's Soccer    
Sarah Condon Sr. Women's Soccer    
Bailey Norton So. Women's Soccer    
Miranda Wright Sr. Softball    
Janie Linger Sr. Softball    
Danielle Latine Jr. Softball    
Alaina Seguin Jr. Women's Swimming & Diving    
Kailey Saywell Sr. Women's Swimming & Diving    
Emily Anderson Sr. Women's Swimming & Diving    
Jen Yardas Sr. Volleyball    
Tierra Moore Sr. Volleyball    
Katie Barton Jr. Volleyball    
Logan Brewer Jr. Volleyball    
Lindsay Brewer Jr. Volleyball    
Laura Kelly So. Volleyball    
Claire Maier So. Volleyball    
Alyssa Synek So. Volleyball    
KENYON
First Last Year Sport (1) Sport (2) Sport (3)
Desmond Dahlberg Jr. Baseball    
Kyle Hardacker Sr. Baseball    
Joshua Jacobvitz Sr. Baseball    
John Nahra Jr. Baseball    
Julie Freedman Sr. Field Hockey    
Rebekah Lofgren So. Field Hockey    
Claire O'Donnell-McCarthy So. Field Hockey    
Emily Weiner Jr. Field Hockey    
Nicholas LaPoint Jr. Football    
John O'Brien So. Football    
Alexander Oles Jr. Football    
Michael Tuohy Sr. Football    
Brien Comey Jr. Men's Basketball    
Tyler Kimble Jr. Men's Basketball    
Aldis Petriceks So. Men's Basketball    
Alton Barbehenn So. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Nicholas Connolly Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Nathaniel Fox Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Noah Gurzenski So. Men's Cross Country Men's Track & Field Men's Lacrosse
Samuel Lagasse Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Sean Smith Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Nicholas Cochrane So. Men's Golf    
Jordan Harlacher Jr. Men's Golf    
Mason McCool So. Men's Golf    
Colin McMahon Sr. Men's Lacrosse    
Patrick Shevelson Jr. Men's Lacrosse    
Grant Carney Sr. Men's Soccer    
Logan Ernst Sr. Men's Soccer    
Samuel Justice Sr. Men's Soccer    
Maher Latif So. Men's Soccer    
Rei Mitsuyama Sr. Men's Soccer    
Nathan  Petrou Sr. Men's Soccer    
David Resnekov So. Men's Soccer    
Corbin Stevens Sr. Men's Soccer    
Arthur Conover So. Men's Swimming & Diving    
Nicholas Gutsche So. Men's Swimming & Diving    
Jacob Hegge Sr. Men's Swimming & Diving    
Trevor Manz So. Men's Swimming & Diving    
Wesley Manz Sr. Men's Swimming & Diving    
Ian Reardon So. Men's Swimming & Diving    
Zachary Weiner Jr. Men's Swimming & Diving    
Wade Heerboth Sr. Men's Tennis    
Robert Turlington Jr. Men's Tennis    
Molly O'Connor Jr. Softball    
Emily Olson So. Softball    
Katherine Goulder Jr. Volleyball    
Amber Kraus Sr. Volleyball    
Bridget Murdoch So. Volleyball    
Camille Pipino So. Volleyball    
Kaitlyn Power Sr. Volleyball    
Avery Anderson Sr. Women's Basketball    
Shelby Gray Jr. Women's Basketball    
Molly Rubin Jr. Women's Basketball    
Abigail Arace Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Sarah-Marie Choong So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Hannah Ewing Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Kelly Menzel Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Harlee Mollenkopf So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Mollie O'Leary So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Kelsey Randhawa Sr. Women's Cross Country    
Samantha White Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Kelley Russell Jr. Women's Lacrosse    
Caroline Stevens So. Women's Lacrosse    
Katherine Hoener Sr. Women's Soccer    
Anna Walley Sr. Women's Soccer    
Emily Bulik-Sullivan Jr. Women's Swimming & Diving    
Hannah Cooper Sr. Women's Swimming & Diving    
Eliana Crawford So. Women's Swimming & Diving    
Erika Jensen So. Women's Swimming & Diving    
Alyssa LaFrenierre Sr. Women's Swimming & Diving    
Sarah Lloyd So. Women's Swimming & Diving    
Hannah Lobb Jr. Women's Swimming & Diving    
Celia Oberholzer Sr. Women's Swimming & Diving    
Emma Stewart-Bates So. Women's Swimming & Diving    
Haley Townsend Jr. Women's Swimming & Diving    
Mariah Williamson Jr. Women's Swimming & Diving    
Elise Altschuler Jr. Women's Tennis    
Claire Cohen Jr. Women's Tennis    
Abigail Younger Sr. Women's Tennis    
Cassandra Brumback Jr. Women's Track & Field    
Subei Kyle So. Women's Track & Field    
Emma Levant Jr. Women's Track & Field    
Aisha Simon Sr. Women's Track & Field Women's Soccer  
OBERLIN
First Last Year Sport (1) Sport (2) Sport (3)
Brandon Bertot Jr. Baseball    
Benjamin Whitener Sr. Baseball    
Kyle Dominy So. Baseball    
Nathaniel Wehr Jr. Baseball    
Aditi Banerjee So. Field Hockey    
Taylor Swift Jr. Field Hockey Women's Lacrosse  
Kendra Lian Jr. Field Hockey    
Erickson Andrews Sr. Football Men's Lacrosse  
Ian Campbell Jr. Men's Basketball    
Austin Lewellen Jr. Men's Cross Country    
Gavin Ratcliffe Jr. Men's Cross Country  Men's Track & Field  
Bradley Hamilton So. Men's Cross Country  Men's Track & Field  
Benjamin Stassen So. Men's Cross Country  Men's Track & Field  
Glenn Arthur Jr. Men's Cross Country  Men's Track & Field  
Alexander Wagman Jr. Men's Lacrosse    
Kinori Rosnow So. Men's Lacrosse    
Adam Chazin-Gray So. Men's Soccer    
Galen Brennan So. Men's Soccer    
Louis Naiman So. Men's Soccer    
Lodewijck Kuijpers So. Men's Soccer    
Samuel Bernhard Jr. Men's Soccer    
Liam Oznowich So. Men's Swimming & Diving    
Christopher Ayoub Sr. Men's Swimming & Diving    
Giovanni Bertoni Jr. Men's Swimming & Diving    
Christopher McLauchlan Sr. Men's Swimming & Diving    
Soren Zeliger Sr. Men's Tennis     
Callan Louis Jr. Men's Tennis     
William Lennon So. Men's Tennis     
Brandon McKenna Jr. Men's Tennis     
Conor Narovec Sr. Men's Track & Field    
Evan Finch Sr. Men's Track & Field    
Jerry Choi Sr. Men's Track & Field    
Victoria Poplaski So. Softball    
Grace Evans So. Softball    
Samantha Mericle So. Softball    
Christine Antonsen Sr. Volleyball    
Margaret Middleton So. Volleyball    
Meredith Leung So. Volleyball    
Kathryn Lucaites Jr. Women's Basketball    
Eleanor Van Buren So. Women's Basketball Women's Track & Field  
Brooke Ortel So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Sarah Kerwin Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Lauren Coombs Sr. Women's Cross Country    
Sarel Loewus Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Rose Stoloff Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Calista Diehl Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Madeline Batzli So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Elaine Hinrichs Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Lydia Newman-Heggie Sr. Women's Cross Country    
Carey Lyons Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Megan Curiel Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Erica Morelli Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Vanessa Lehmann Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Bronwen Schumacher Sr. Women's Lacrosse    
Maya Elany Jr. Women's Lacrosse    
Michaela Puterbaugh So. Women's Lacrosse    
Kate Frost Sr. Women's Soccer    
Rose Guardino So. Women's Soccer    
Sarah Willette Jr. Women's Soccer    
Tyler Sloan So. Women's Soccer    
Casey McGuire So. Women's Soccer    
Caley Watnick So. Women's Soccer    
Samantha Mater Sr. Women's Soccer    
Helen Mercer-Taylor So. Women's Soccer    
Megan Herrmann So. Women's Soccer Women's Basketball  
Sydney Spiro Sr. Women's Swimming & Diving    
Adrian Ziaggi Sr. Women's Swimming & Diving    
Liora Mael Jr. Women's Swimming & Diving    
Hallie Neuhaus Jr. Women's Swimming & Diving    
Caroline Lesce So. Women's Swimming & Diving    
Nora Cooper So. Women's Swimming & Diving    
Ellen Drake Sr. Women's Swimming & Diving    
Olivia Hay So. Women's Tennis    
Alexandra Kahn Jr. Women's Tennis    
Emily Fuller Sr. Women's Tennis    
Nuria Alishio-Caballero Sr. Women's Track & Field    
Julia Skrovan Sr. Women's Track & Field    
Katherine Skayhan Sr. Women's Track & Field    
Margaret Miller Sr. Women's Track & Field    
Nora Ryan Sr. Women's Track & Field    
OHIO WESLEYAN
First Last Year Sport (1) Sport (2) Sport (3)
Aaron  Caputo Jr. Baseball    
Justin  Dages Jr. Baseball    
Aaron Strausbaugh So. Baseball    
C.J. Tosino Jr. Baseball    
Jake Wright Jr. Baseball Football  
Colleen Bodee Sr. Field Hockey    
Candace Chanelli So. Field Hockey    
Venessa Menerey Jr. Field Hockey    
Calvin Cagney Sr. Football    
Kevin Herman Sr. Football    
Cameron Pappa Jr. Football    
Mason Tomblin So. Football    
Chase Culbertson Jr. Men's Basketball    
Jon Griggs So. Men's Basketball    
Joey Kinsley Jr. Men's Basketball    
Forest Dearing So. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Landon Erb Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Nick Fowler Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Nathan Madonich Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Jordan Carlson So. Men's Lacrosse    
Ben Danieli Jr. Men's Lacrosse    
Ryan McMahon Sr. Men's Lacrosse    
Tommy Minkler Sr. Men's Lacrosse    
Sean Roskamp Jr. Men's Lacrosse    
Chris Schwanz Sr. Men's Lacrosse    
Lonnie Barnes Jr. Men's Soccer    
Colton Bloecher Sr. Men's Soccer    
Lautaro Cabrera Jr. Men's Soccer    
Matt DiCesare Jr. Men's Soccer    
Ryan Kaplan Sr. Men's Soccer    
Nick Norman So. Men's Soccer    
Drew Pang Sr. Men's Soccer    
Brian Schaefer Jr. Men's Soccer    
Max Hara Jr. Men's Swimming & Diving    
Chris Brinich So. Men's Tennis    
Justin Overhulse So. Men's Tennis    
John Peranzi Sr. Men's Track & Field    
Jessica Gooden Jr. Softball    
Shannon Schlater So. Volleyball    
Taylor  Dickson So. Women's Basketball Softball  
Emily Julius Jr. Women's Basketball    
Caroline Welker Sr. Women's Basketball    
Colleen Hall Jr. Women's Cross Country    
Hannah Sampson Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Meghan  Schulze Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Sara Scinto Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Kaillie Winston So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
Amy Greenwood Jr. Women's Golf Women's Track & Field  
Caroline Hamilton So. Women's Golf    
Macie Maisel Jr. Women's Golf    
Abbie Love Sr. Women's Lacrosse    
Kellie Garvin So. Women's Soccer    
Alyssa Giarusso So. Women's Soccer    
Claire Lofgren Jr. Women's Soccer    
Emma Markey Sr. Women's Soccer    
Dara Markus Jr. Women's Soccer    
Catherine Mechler So. Women's Soccer    
Kristie Prendergast Sr. Women's Soccer    
Lindsay Reed Sr. Women's Soccer    
Alyssa Richter So. Women's Soccer    
Sarah Stachowiak Sr. Women's Soccer    
Summer Tompkins So. Women's Soccer    
Heather deHaas Jr. Women's Swimming & Diving    
Anne Edwards So. Women's Swimming & Diving    
Maggie Helfrich Sr. Women's Swimming & Diving    
Rhiannon Herbert Jr. Women's Swimming & Diving    
Haley Sheafor Jr. Women's Swimming & Diving    
Tirion Sheafor Jr. Women's Swimming & Diving    
Meghan Guthrie Jr. Women's Tennis    
Whitney Lonnemann Sr. Women's Tennis    
Alex Webb Sr. Women's Tennis    
MaryKate Caja So. Women's Track & Field    
Jessica Cheadle So. Women's Track & Field    
Olivia DeMeio Sr. Women's Track & Field    
Alexa Katrinchak Sr. Women's Track & Field    
Mallory McCormick So. Women's Track & Field    
Joyce Peterson Sr. Women's Track & Field    
Karli Sturgill Sr. Women's Track & Field    
WABASH
First Last Year Sport (1) Sport (2) Sport (3)
Oliver Bauer Sr. Football
 
Tyler Owensby Sr. Baseball    
Paul Snyder Jr. Baseball    
Trenton Brazel So. Football    
Alfred Clark Jr. Football    
Edward Cmehil Jr. Football    
Brock Smith Sr. Football    
Kyle Stucker So. Football    
Mason Zurek Jr. Football    
Austin Burton Jr. Men's Basketball    
Houston Hodges Sr. Men's Basketball Football  
Jordan Johnson Jr. Men's Basketball    
Daniel Purvlicis Jr. Men's Basketball    
Daniel Scofield So. Men's Basketball    
Douglas Baker Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Ryan Horner Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Fabian House Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
William McManus Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Collin Bell So. Men's Golf    
Scott Purucker Jr. Men's Lacrosse    
Evan Coudriet Sr. Men's Soccer    
Ethan Dove Sr. Men's Soccer    
Steven Magura Sr. Men's Soccer    
Carter Adams Sr. Men's Swimming & Diving    
Stephen Batchelder Sr. Men's Swimming & Diving    
Joshua Bleisch Jr. Men's Swimming & Diving    
Michael Nemeth Sr. Men's Swimming & Diving    
Wyatt Tarter So. Men's Swimming & Diving    
Mazin Hakim So. Men's Tennis    
Nicholas Minaudo Jr. Men's Tennis    
Harrison Schafer So. Men's Tennis    
Thomas Blaich Jr. Men's Track & Field    
Ryan Guerrettaz Sr. Men's Track & Field    
Reno Jamison So. Men's Track & Field    
Adam Neal Sr. Men's Track & Field    
Christopher Stazinski Jr. Men's Track & Field    
Bryan Tippmann Jr. Men's Track & Field    
WITTENBERG
First Last Year Sport (1) Sport (2) Sport (3)
Trent Champlin So. Baseball    
Josh Kaplan So. Baseball    
Cal  Slusarz So. Baseball    
Zac Wilson Sr. Baseball Football  
Sarah Brownell So. Field Hockey    
Laura Jansing So. Field Hockey    
Kim  Loofbourrow Sr. Field Hockey    
Megan Loofbourrow Sr. Field Hockey Women's Lacrosse  
Andrea  Mattingly Jr. Field Hockey    
Michell Murray So. Field Hockey    
Victoria Robertson So. Field Hockey    
Paige Vanerstrom Jr. Field Hockey    
Beth Warning Sr. Field Hockey    
Bobby Saul So. Football    
Corey Stump Jr. Football    
Winston Thomas Jr. Football    
John Albertson Sr. Men's Basketball    
Courtland Johnson Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Adam  Kapuscinski Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Ryan Mumma Jr. Men's Cross Country    
Jon Osman So. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Ethan Raines So. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Andrew  Ziminksi Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
Mark David Wright So. Men's Golf    
Aaron Blossey So. Men's Lacrosse    
Joseph Crawford So. Men's Lacrosse    
TJ Smith Jr. Men's Lacrosse    
Brent Whitehead So. Men's Lacrosse    
Sam Archinal So. Men's Soccer    
John Long So. Men's Soccer    
Andre Lorenz So. Men's Soccer    
Josh  Marks So. Men's Soccer    
Zack Moore Jr. Men's Soccer    
Adam Pitchel Sr. Men's Soccer    
Thomas Chuna Jr. Men's Swimming & Diving    
Braden Crouse So. Men's Swimming & Diving    
Nick Rittenhouse So. Men's Swimming & Diving    
Dennis Gleason Jr. Men's Tennis    
Alexey Topolyanskiy Sr. Men's Tennis    
Harrison Wood Jr. Men's Track & Field    
Shelby Knapp Sr. Softball    
Shannon Lance Jr. Softball    
Leah Markovich So. Softball    
Ali Newton Jr. Softball    
Maria Froendhoff So. Volleyball    
Kristina Fultz Jr. Volleyball    
Courtney Huck So. Volleyball    
Bryanna Jay Jr. Volleyball    
Emily  Kahlig So. Volleyball    
Camila Quinones So. Volleyball    
Kara Seidenstricker Jr. Volleyball    
Callan Swaim Jr. Volleyball    
Meghan Vodopich Sr. Volleyball    
Savannah Fox Sr. Women's Golf    
Macy  Hubbard So. Women's Golf    
Allie Lawwill Jr. Women's Golf    
Rachel Steiner Sr. Women's Golf    
Nicole Waers Sr. Women's Golf    
Carolyn Wong Sr. Women's Golf    
Sara Ellis Jr. Women's Lacrosse    
Carrie Kubasta Jr. Women's Lacrosse    
Mary Ann White Sr. Women's Lacrosse    
Kaylee Gialamas Jr. Women's Soccer    
Morgan Jones So. Women's Soccer    
Allie Fisher Sr. Women's Swimming & Diving    
Madeline Kraft Jr. Women's Swimming & Diving    
Margaret Kramer Jr. Women's Swimming & Diving    
Amy Schulz So. Women's Swimming & Diving    
Riley Alexander So. Women's Tennis    
Parisa Bennett So. Women's Tennis    
WOOSTER
First Last Year Sport (1) Sport (2) Sport (3)
 Anthony Malky So. Baseball    
 Dylan McCreary Jr. Baseball    
 Ryan Ostendorf So. Baseball    
 Anjela Galimberti Jr. Field Hockey    
 Megan McGinley Sr. Field Hockey    
 Sarah McGrath So. Field Hockey    
 Caroline Mount Sr. Field Hockey    
 Kayla O'Connor So. Field Hockey    
 Kerry O'Connor So. Field Hockey    
 Isabel Perman Jr. Field Hockey Women's Lacrosse  
 Shelby Stone Sr. Field Hockey Women's Lacrosse  
 Adam Coppock Jr. Football    
 Ian Crawford Sr. Football    
 Nicholas Flannery Jr. Football    
 Tyler Gerwig Sr. Football    
 Daniel Gorzynski Jr. Football Men's Lacrosse  
 Zachary Moore Jr. Football    
 Ethan Nichol Jr. Football    
 Alexander Chabraja So. Men's Cross Country Men's Track & Field  
 Albert Darling Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
 Joseph David Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
 Simon Doong Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
 Derrick Marshall Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
 Lincoln Plews Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
 Jairaj Ranchod Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
 Herbert Sizek So. Men's Cross Country Men's Track & Field  
 Nathaniel Weaver Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
 William Wojtkiewicz Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field  
 Michael Bay So. Men's Golf    
 Andrew Bevis Sr. Men's Golf    
 Marcus Carano Jr. Men's Golf    
 Scott Sears So. Men's Golf    
 Evan Albertson Sr. Men's Lacrosse    
 Michael Kahl So. Men's Lacrosse    
 Sheamus Dalton Jr. Men's Soccer    
 Matthew Ehrenburg Jr. Men's Soccer    
 Alexander Hopkins Jr. Men's Soccer    
 Evan Hagedorn Sr. Men's Swimming & Diving    
 Brian Maddock Sr. Men's Swimming & Diving    
 Michael Sokolich Jr. Men's Swimming & Diving    
 Sebastian Weber Sr. Men's Swimming & Diving    
 Avery Wilson So. Men's Swimming & Diving    
 John Buchan So. Men's Tennis    
 John Lanz Sr. Men's Track & Field    
 Kate Edgehouse So. Softball    
 Kasey Fiedler Jr. Softball    
 Jenna Kendall So. Softball    
 Skye Patterson Sr. Softball    
 Carly Schoenstein Sr. Softball    
 Anna Emmick So. Volleyball    
 Savannah Moore Jr. Volleyball Women's Track & Field  
 Brittany Nicholson Jr. Volleyball    
 Laura Sherer So. Volleyball    
 Rachel Huxhold Jr. Women's Basketball    
 Erin Andrews-Sharer Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
 Lauren Buyan Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
 Bailey Connor Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
 Gabriella Gilfoy Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
 Rachelle Herrin Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
 Kathleen Jackson Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field  
 Emily Reid So. Women's Cross Country Women's Track & Field  
 Adrian Rowan Jr. Women's Cross Country    
 Paige Wallace So. Women's Cross Country    
 Kayla Zboran So. Women's Cross Country    
 Sharmeen Chinoy Jr. Women's Golf    
 Emily Howerton So. Women's Golf    
 Ashley Parry Sr. Women's Lacrosse    
 Heather Szymanski So. Women's Lacrosse    
 Kelsey Clark Jr. Women's Soccer    
 Carly Eppler So. Women's Soccer    
 Sophia Garfinkel Sr. Women's Soccer    
 Lauren Hancher Jr. Women's Soccer Women's Basketball  
 Carly Joliat Jr. Women's Soccer    
 Lily Mohre Jr. Women's Soccer    
 Gabrielle Morrison Sr. Women's Soccer    
 Kimberly Seidell Sr. Women's Soccer    
 Morgan Hughes Sr. Women's Swimming & Diving    
 Gretchen Kallmeyer So. Women's Swimming & Diving    
 Lena Smith Jr. Women's Swimming & Diving    
 Catherine Boyles So. Women's Tennis    
 Elizabeth Brewington So. Women's Tennis    
 Melanie Chin Sr. Women's Tennis    
 Rachel Mole So. Women's Tennis    
 Kathryn Cameron So. Women's Track & Field    
 Ashley Huddson Sr. Women's Track & Field    
 Jocelyn Lion Sr. Women's Track & Field    
 Paris Nahas Jr. Women's Track & Field    
 Heidi Strike Sr. Women's Track & Field    
 Nancy Valverde So. Women's Track & Field