2015-16 NCAC Academic Honor Roll Announced

2015-16 NCAC Academic Honor Roll Announced

A total of 679 student-athletes have been named to the 2015-16 NCAC Academic Honor Roll.

The honorees were selected from all 10 full-time institutions and one affiliate member. Each full-time institution had at least 35 student-athletes named to the academic honor roll for an average of 68 student-athletes per school.

To be honored, a student-athlete must be at least a sophomore on an active roster in a sport sponsored by the conference and hold a cumulative grade-point-average of 3.5 or higher.

The 676 student-athletes on the list accounted for 770 total roster sports, which takes into consideration multi-sport student-athletes. Women's track & field students-athletes led the way in 2015-16 with 72 honorees, while football posted the second highest total with 59 student-athletes on the list. Rounding out the top five was women's cross country with 58, women's soccer with 53 and men's track & field with 51

The 2015-16 NCAC Academic Honor Roll class featured 255 seniors, 214 juniors and 210 sophomores.

ALLEGHENY
FIRST LAST YEAR Sport (1) Sport (2)
Corey Keenan Jr. Baseball
Benjamin Marks So. Football
Brian Holland Sr. Men's Basketball
Christopher Koryak Sr. Men's Basketball
Evan Schweitzer Sr. Men's Basketball
Stephen Anderson Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Paul Cancilla Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Alexander Porter Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Bradley Baronner Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
John Hughes So. Men's Cross Country Men's Track & Field
James Lasher Sr. Men's Golf
Jacob Hanko Jr. Men's Soccer
Tyler Hunt So. Men's Soccer
Garrett Devenney Sr. Men's Swimming & Diving
Eamon Olsa Sr. Men's Swimming & Diving
Tyler Triolo Sr. Men's Tennis
Miranda Arison Jr. Softball
Allison Cabo Jr. Softball
Rachel Ramsey So. Softball
Sarah Swartz Sr. Volleyball
Leah Franzluebbers So. Volleyball
Kylee Karczewski So. Volleyball
Kaitlyn Fromknecht Sr. Women's Basketball
Jessica Mrdjenovich Sr. Women's Basketball
Morgan Dillon Jr. Women's Basketball
Meaghan Wilby Jr. Women's Basketball
Darby Anderson Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Laura Cooper Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Monica Patrick Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Kayla Orr So. Women's Golf
Eleni Brown Jr. Women's Lacrosse
Kathryn Weiss So. Women's Lacrosse
Niki Augustine Sr. Women's Soccer
Lauren Miller Sr. Women's Soccer
Hannah Zangara Sr. Women's Soccer
Liana Leja Jr. Women's Soccer
Megan Feeney Jr. Women's Swimming & Diving
Elizabeth Schafer Jr. Women's Swimming & Diving
Andrea Brush Sr. Women's Tennis
Abigail Lange Sr. Women's Tennis
Michaela Thompson Jr. Women's Tennis
Noelle Lemons Jr. Women's Track & Field
Natalie Corrado So. Women's Track & Field
DENISON
FIRST LAST YEAR Sport (1) Sport (2)
 Andrew  Davison Jr. Baseball
 Jacob  Meegan Sr. Baseball
 Philip  Papaioannou Jr. Baseball
 Eric  Zmuda Jr. Baseball
 Kirsten  Audette So. Field Hockey
 Jennifer  Durbin So. Field Hockey
 Zachary  Baker Jr. Football
 Matthew  Iammarino So. Football
 Thomas  Olson So. Football
 Anthony  Sernus Jr. Football
 Sean  Carlin Sr. Men's Basketball
 Patrick  Keller Sr. Men's Basketball
 Maxwell  Siwik So. Men's Basketball
 Andrew  Groff Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
 Mitchell  Keller Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
 Samuel  Beech Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
 Jacob  Dennie Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
 Eric  Baumgardner Sr. Men's Lacrosse
 Clark  Bullington Sr. Men's Lacrosse
 Garrett Stockdale Jr. Men's Lacrosse
 John  Thomas So. Men's Lacrosse Men's Soccer
 Connor  O'Neill-Dee Jr. Men's Soccer
 Blake  Schach Sr. Men's Soccer
 Andrew  Shediac Jr. Men's Soccer
 Brian  Allen Jr. Men's Swimming & Diving
 Benjamin  Burdick So. Men's Swimming & Diving
 Jackson  Lindell Jr. Men's Swimming & Diving
 Andrew  Rich Sr. Men's Swimming & Diving
 Jason  Wesseling So. Men's Swimming & Diving
 Conrad  Wuorinen Sr. Men's Swimming & Diving
 James  McDonald So. Men's Tennis
 Bryan  Fowler Sr. Men's Track & Field
 Katie Nichols So. Softball
 Lauren  Secaras So. Softball
 Sarah  Bradley Jr. Volleyball
 Kristen  Brennan So. Volleyball
 Annemarie  Fischer Sr. Volleyball
 Sydney  Garverick Sr. Volleyball
 Hannah  Glick So. Volleyball
 McKenzie  Kuhn Sr. Volleyball
 Elena  Lein Sr. Volleyball
 Kaileigh  Poe So. Volleyball
 Leah  Reinfranck So. Volleyball
 Taylor  Lindquist Sr. Women's Basketball
 Gabrielle  Mehringer Jr. Women's Basketball
 Emily  Grabauskas So. Women's Cross Country Women's Track & Field
 Rebekah  Gunter Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
 Emily  Lamm Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
 Phoebe  Osterhout So. Women's Cross Country Women's Track & Field
 Claire  Barcelo Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
 Katelyn  Benson Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
 Clare  Culligan Jr. Women's Cross Country
 Wendy  Geslewitz Sr. Women's Cross Country
 Macey  Thornburg Sr. Women's Cross Country
 Tina  Berardi Jr. Women's Golf
 Sophie  Kollin So. Women's Golf
 Anne  Miller Jr. Women's Golf
 Samantha  Seibel Jr. Women's Golf
 Carol  Allen Sr. Women's Lacrosse
 Logan  Berlet Jr. Women's Soccer
 Anne  Denz Jr. Women's Soccer
 Rachel  Dyl So. Women's Soccer
 Keara  Kilbane Sr. Women's Soccer
 Hannah  Randolph Jr. Women's Soccer
 Jessica  Skelly Jr. Women's Soccer
 Margaret  Wozniak So. Women's Soccer
 Campbell  Costley Jr. Women's Swimming & Diving
 Elizabeth  Dalziel Sr. Women's Swimming & Diving
 Emily  Eiben Sr. Women's Swimming & Diving
 Leigh  Hartog So. Women's Swimming & Diving
 Carolyn  Kane Jr. Women's Swimming & Diving
 Sarah  Lopez Jr. Women's Swimming & Diving
 Courtney  Brown So. Women's Tennis
 Sarah  Torrence Sr. Women's Tennis
 Carol  Vitellas So. Women's Tennis
 Aedin  Brennan Sr. Women's Track & Field
 Jessica  Nix So. Women's Track & Field
DEPAUW
FIRST LAST YEAR Sport (1) Sport (2)
Sam Comer So. Baseball
Maddy Burds So. Field Hockey
Natalie Abbott Sr. Field Hockey
Dan Furman Sr. Football
Will Longthorne Jr. Football
Jake Bertucci So. Football
David Tekien So. Football
Michael Hornak Sr. Football
Adam Folta Sr. Football
David Vogel So. Men's Basketball
Nick Meszaros So. Men's Cross Country Men's Track & Field
C.J. Copeland Jr. Men's Cross Country
Polo Burguete So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Nathaniel Reed So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Kevin Kenney So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Jon Krok Sr. Men's Soccer
Taras Tataryn So. Men's Soccer
Jonathan Wheeler Jr. Men's Soccer
Harrison Glover Jr. Men's Soccer
Chris Schoenfeld Sr. Men's Soccer
Mitch Reavis Sr. Men's Soccer
Peter White So. Men's Soccer
Matt Gullickson Jr. Men's Swimming & Diving
Jimmy McDonnell Jr. Men's Swimming & Diving
Sean Carroll So. Men's Tennis
Nick Thompson Sr. Men's Tennis
John Daseke Jr. Men's Tennis
Grace Hendrickson Sr. Softball
Mary Baldwin So. Softball
Megan Montgomery So. Softball
Julia Waggoner Jr. Softball
Abby Braun Jr. Volleyball
Sarah Burtenshaw Sr. Volleyball
Lauren Falotico Sr. Volleyball
Keely McGrath Sr. Volleyball
Elisabeth Wilson Jr. Volleyball
Angela Hacker Sr. Women's Basketball
Melinda Franke So. Women's Basketball
Emily Budde So. Women's Basketball
Lois Miller Jr. Women's Cross Country
Heather O'Brien Sr. Women's Cross Country
Rachel Higson So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Emily Matthews Jr. Women's Cross Country
Grace Cook Jr. Women's Cross Country
Becca Conley Jr. Women's Cross Country
Brooke Hasler Sr. Women's Golf
Annie Barrett Jr. Women's Lacrosse
Elisabeth Hawkins Jr. Women's Lacrosse
Caroline Zadina Sr. Women's Soccer
Maddie Smith So. Women's Soccer
Kelsey Cobbs Jr. Women's Soccer
Natalie Sheeks So. Women's Soccer
Elise Johns So. Women's Swimming & Diving
Erin Horne Sr. Women's Swimming & Diving
Danielle Dattilio Jr. Women's Swimming & Diving
Cory Hall Sr. Women's Swimming & Diving
Annie Graves Jr. Women's Swimming & Diving
Morgan Flowers So. Women's Swimming & Diving
Elizabeth Graham So. Women's Swimming & Diving  
Morgan Cohen Jr. Women's Tennis
Maddie Lee Jr. Women's Tennis
Amanda Weber Jr. Women's Track & Field
Ellie Sheffield Sr. Women's Track & Field
Rachel Gutish So. Women's Track & Field
Nicole De Fries Sr. Women's Track & Field
Katie Manalo Sr. Women's Track & Field
EARLHAM
FIRST LAST YEAR Sport (1)  
Samantha Bielanski Sr. Field Hockey  
Natalie Blatz So. Field Hockey  
Kaitlyn Brunner Jr. Field Hockey  
Kristina Brunner Jr. Field Hockey  
Olivia Honigman So. Field Hockey  
Megan Hut Jr. Field Hockey  
Seren Keskin Jr. Field Hockey  
Kate Korobkina Sr. Field Hockey  
Grace Makhoul Jr. Field Hockey  
Thu Pham So. Field Hockey  
HIRAM
FIRST LAST YEAR Sport (1) Sport (2)
Corey Stamco Jr. Baseball
Tyler Walchanowicz Jr. Baseball
Trey Solon Sr. Football
Alex Strub Jr. Football
Austen Rekolt Sr. Men's Basketball
Joe Zoltowski Jr. Men's Basketball
Matt Pozderac Sr. Men's Lacrosse
Zac Cairns Jr. Men's Soccer
Tanner Mathews Sr. Men's Soccer
Richard Milford So. Men's Soccer
Jake Pastore Jr. Men's Soccer
John Pretzlav Jr. Men's Soccer
Matt Sacher Sr. Men's Soccer
Keegan Williams So. Men's Soccer
Neil Zook Jr. Men's Soccer
Danny  Essel Sr. Men's Swimming & Diving Men's Golf
Jory Gomes So. Men's Swimming & Diving
Danielle Latine Sr. Softball
Heather Pahoresky Jr. Softball
Emily Syrjala Jr. Softball Women's Soccer
Katie  Barton Sr. Volleyball
Lindsay Brewer Sr. Volleyball
Logan Brewer Sr. Volleyball
Laura Kelly Jr. Volleyball
Claire Maier Jr. Volleyball
Emily Mortimer Sr. Volleyball
Kaylee Shockley So. Women's Basketball
Kaitlin Morse Sr. Women's Golf
Paige McLain Sr. Women's Lacrosse
Alaina Seguin Sr. Women's Lacrosse
Erin Smith Jr. Women's Lacrosse
Rebecca Fischer So. Women's Soccer
Allie Glatt Jr. Women's Soccer
Alina Mille So. Women's Soccer
Ashley Myer Jr. Women's Soccer
Jenna  Nelson Sr. Women's Soccer
Bailey Norton Jr. Women's Soccer
Kaitlin Zemanski So. Women's Soccer
Meredith Fitschen-Brown Jr. Women's Swimming & Diving
Jenni Heid So. Women's Swimming & Diving
Emily Kelly Jr. Women's Swimming & Diving
KENYON
FIRST LAST YEAR Sport (1) Sport (2)
Luke Calcei So. Baseball
Matthew Delbridge Sr. Baseball
Sam Gillespie Sr. Baseball
Jack Marooney So. Baseball
John Nahra Sr. Baseball
Sarah Bauman So. Field Hockey
Zoe Chrissos So. Field Hockey
Shannon Hart So. Field Hockey
Sophia Letcher So. Field Hockey
Rebekah Lofgren Jr. Field Hockey
Kelsey Trulik So. Field Hockey
Emmy Weiner Sr. Field Hockey
Jacob LaPoint So. Football
Nick LaPoint Sr. Football
Joseph Marabito So. Football
John O'Brien Jr. Football
Alex Oles Sr. Football
Curt Williams So. Football
Brien Comey Sr. Men's Basketball
Tyler Kimble Sr. Men's Basketball
Alton Barbehenn Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Nat Fox Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Daniel Hojnacki So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Sam Lagasse Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Sean Smith Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Eric Thornton So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Benjamin Weinberg So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Jordan Harlacher Sr. Men's Golf
Mason McCool Jr. Men's Golf
Chris Ferraro So. Men's Lacrosse
Josh Galardi So. Men's Lacrosse
Noah Gurzenski Jr. Men's Lacrosse
Kyle Johnston So. Men's Lacrosse
Patrick Shevelson Sr. Men's Lacrosse
Henry Myers So. Men's Soccer
Billy O'Neill So. Men's Soccer
David Resnekov Jr. Men's Soccer
Oliver Wynn So. Men's Soccer
Arthur Conover Jr. Men's Swimming & Diving
Matthew Cooper So. Men's Swimming & Diving
Percy  Gates Sr. Men's Swimming & Diving
Nick Gutsche Jr. Men's Swimming & Diving
Trevor Manz Jr. Men's Swimming & Diving
Ian  Reardon Jr. Men's Swimming & Diving
Matt Williamson So. Men's Swimming & Diving
Max Smith So. Men's Tennis
Robert Turlington Sr. Men's Tennis
Ar'Reon Watson So. Men's Track & Field
Molly O'Connor Sr. Softball
Emily Olson Jr. Softball
Katie Goulder Sr. Volleyball
Alexandra Hansen Jr. Volleyball
Ashley Martens So. Volleyball
Tierney McClure So. Volleyball
Bridget Murdoch Jr. Volleyball
Camille Pipino Jr. Volleyball
Grace Riley So. Volleyball
Shelby Gray Sr. Women's Basketball
Molly Rubin Sr. Women's Basketball
Emma Schurink Jr. Women's Basketball
Abby Arace Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Sarah-Marie Choong Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Ellen Corcoran So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Madeline de Gouvea Pinto So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Hannah Ewing Sr. Women's Cross Country
Madeline Frank So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Molly Hunt So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Julia Josowitz So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Harlee Mollenkopf Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Madeleine Morgan So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Hannah Perry-Zeik So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Samantha White Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Caitlin Augerson So. Women's Lacrosse
Abby Coleman Jr. Women's Lacrosse
Kat Englert So. Women's Lacrosse
Sabrina Greene So. Women's Lacrosse
Charley Myers So. Women's Lacrosse
Kelley Russell Sr. Women's Lacrosse
Carrie Stevens Jr. Women's Lacrosse
Sophie Alexander So. Women's Soccer
Tess Austin So. Women's Soccer
Taylor Jamil Jr. Women's Soccer
Camila Kirtzman So. Women's Soccer
Emma Klug So. Women's Soccer
Marie Laube Sr. Women's Soccer
Olivia Lloyd Sr. Women's Soccer
Cecina Babich Morrow So. Women's Swimming & Diving
Ellie Crawford Jr. Women's Swimming & Diving
Ren DeBrosse So. Women's Swimming & Diving
Laura Duncan Jr. Women's Swimming & Diving
Katie Kaestner Sr. Women's Swimming & Diving
Sarah Lloyd Jr. Women's Swimming & Diving
Hannah Lobb Sr. Women's Swimming & Diving
Amelia Loydpierson Jr. Women's Swimming & Diving
Megan Remillard Sr. Women's Swimming & Diving
Emma Stewart-Bates Jr. Women's Swimming & Diving
Haley Townsend Sr. Women's Swimming & Diving
Mariah Williamson Sr. Women's Swimming & Diving
Julia Wilson So. Women's Swimming & Diving
Elise Altschuler Sr. Women's Tennis
Claire Cohen Sr. Women's Tennis
Casey Brumback Sr. Women's Track & Field
Caroline Chang So. Women's Track & Field
Subei Kyle Jr. Women's Track & Field
Emma Levant Sr. Women's Track & Field
Mollie O'Leary Jr. Women's Track & Field
OBERLIN
FIRST LAST YEAR Sport (1) Sport (2)
Brandon Bertot Sr. Baseball
Jack Brewster So. Baseball
Kyle Dominy Jr. Baseball
Sean Kiley So. Baseball
Tristam Osgood Sr. Baseball
Aaron Pinsoneault So. Baseball
Nathaniel Wehr Sr. Baseball
Aditi Banerjee Jr. Field Hockey
Julia Birenbaum Jr. Field Hockey
Kendra Lian Sr. Field Hockey
Taylor Swift Sr. Field Hockey Women's Lacrosse 
Sophia Weinstein Sr. Field Hockey
Anthony Allen So. Football
Federico Consuegra So. Football
Jorden Mandel Jr. Football
Avery McThompson So. Football Men's Track & Field
Dylan Mehri So. Football
Glenn Arthur Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Samuel Coates-Finke Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Bradley Hamilton Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Austin Lewellen Sr. Men's Cross Country
Robert Moreton Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Gavin Ratcliffe Sr. Men's Cross Country
Stephen Kelleher So. Men's Lacrosse
Daniel Marcelle So. Men's Lacrosse
John Pierce So. Men's Lacrosse
Brendan Sheehan So. Men's Lacrosse
Alexander Wagman Sr. Men's Lacrosse
Matthew Bach-Lombardo So. Men's Soccer
Galen Brennan Jr. Men's Soccer
Jacob Frankenfield So. Men's Soccer
Louis Naiman Sr. Men's Soccer
Giovanni Bertoni Sr. Men's Swimming & Diving
David Yarnell Sr. Men's Swimming & Diving
Michael Drougas So. Men's Tennis
William Lennon Jr. Men's Tennis
Callan Louis Sr. Men's Tennis
Brandon McKenna Sr. Men's Tennis
Grace Evans Jr. Softball
Samantha Mericle Jr. Softball
Victoria Poplaski So. Softball
Maria Roussos So. Softball
Meredith Leung Jr. Volleyball
Margaret Middleton Jr. Volleyball
Claudia Scott So. Volleyball
Shavonne Stanek Sr. Volleyball
Rachael Andrews So. Women Swimming & Diving
Molly Barger Sr. Women Swimming & Diving
Nora Cooper Jr. Women Swimming & Diving
Anika Lindsey So. Women Swimming & Diving
Sofia Moscovitz So. Women Swimming & Diving Women's Track & Field
Hallie Neuhaus Sr. Women Swimming & Diving
Abigail Andrews So. Women's Basketball Women's Track & Field
Kathryn Lucaites Sr. Women's Basketball
Anna Moore So. Women's Basketball Women's Track & Field
Eleanor Van Buren Jr. Women's Basketball
Mia Bates So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Madeline Batzli Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Megan Curiel Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Calista Diehl Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Erin Ford So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Alyssa Hemler Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Elaine Hinrichs Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Sarel Loewus Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Lydia Newman-Heggie So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Brooke Ortel Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Kate Stevens Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Sarah Trutner Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Sloane Garelick So. Women's Lacrosse
Alexa L'Insalata Jr. Women's Lacrosse
Michaela Puterbaugh Jr. Women's Lacrosse
Megan Herrmann Jr. Women's Soccer  
Casey McGuire Jr. Women's Soccer  
Rose Guardino Jr. Women's Soccer  
Tyler Sloane Jr. Women's Soccer  
Sarah Willette Sr. Women's Soccer
Caley Watnick Jr. Women's Soccer  
Olivia Hay Jr. Women's Tennis
Sarah Hughes So. Women's Tennis
Jacqueline McDermott So. Women's Tennis
Lilah Drafts-Johnson So. Women's Track & Field
Madeline Moran So. Women's Volleyball
OHIO WESLEYAN
FIRST LAST YEAR Sport (1) Sport (2)
 Michael Blatchford So. Baseball
 Aaron Caputo Sr. Baseball
 Justin  Dages Sr. Baseball
 Trevor Ray So. Baseball
 Aaron Strausbaugh Jr. Baseball
 Christopher  Tosino Sr. Baseball
 Jacob  Wright Sr. Baseball Football
 Candace Chanelli Jr. Field Hockey
 Jacqueline  Feliciano So. Field Hockey
 Venessa  Menerey Sr. Field Hockey
 Phillip  Brusk Sr. Football
 Peter  Cook Jr. Football
 Jacob  Kleinhenz So. Football
 Cameron Pappa Sr. Football
 Joshua  Pyles Jr. Football
 Richard Spernoga So. Football
 Mason Tomblin Jr. Football
 Nathan  Axelrod So. Men's Basketball
 Jonathan Griggs Jr. Men's Basketball
 Joseph  Kinsley Sr. Men's Basketball
 Chase Culbertson Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
 Forest Dearing Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
 Nathan  Madonich Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
 John  Sotos So. Men's Cross Country Men's Track & Field
 James  Litzler Jr. Men's Golf
 Jordan Carlson Jr. Men's Lacrosse
 Benjamin Danieli Sr. Men's Lacrosse
 Luke  Leyden So. Men's Lacrosse
 George  Rice Sr. Men's Lacrosse
 Sean Roskamp Sr. Men's Lacrosse
 Lonnie Barnes Sr. Men's Soccer
 Matthew DiCesare Sr. Men's Soccer
 Scott Harmanis So. Men's Soccer
 Charles Kottler So. Men's Soccer
 Nicholas  Norman Jr. Men's Soccer
 Carl  Olsen So. Men's Soccer
 David  Robinett So. Men's Soccer
 Brian  Schaefer Sr. Men's Soccer
 Neil Wilson Jr. Men's Soccer
 Masatoshi  Hara Sr. Men's Swimming & Diving
 Christopher  Brinich Jr. Men's Tennis
 Taylor  Day So. Softball
 Ashley Day So. Softball
 Allison  DeLooze So. Softball
 Jessica  Gooden Sr. Softball
 Shannon Schlater Jr. Volleyball
 Taylor  Dickson Jr. Women's Basketball Softball
 Megan  Kuether Jr. Women's Basketball
 Sarah  Fowler Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
 Mallory  McCormick Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
 Rachell  Resnik So. Women's Cross Country Women's Track & Field
 Meghan Schulze Sr. Women's Cross Country
 Sara Scinto Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
 Amy  Greenwood Sr. Women's Golf Women's Track & Field
 Caroline  Hamilton Jr. Women's Golf
 Macie  Maisel Sr. Women's Golf
 Natalie  Reddy Jr. Women's Lacrosse
 Taylor  Weis Sr. Women's Lacrosse
 Corinne  Woodson So. Women's Lacrosse
 Kellie  Garvin Jr. Women's Soccer
 Alyssa  Giarrusso Jr. Women's Soccer
 Claire  Lofgren Sr. Women's Soccer
 Catherine  Mechler Jr. Women's Soccer
 Cassandra  Oberle Jr. Women's Soccer
 Alyssa  Richter Jr. Women's Soccer
 Summer  Tompkins Jr. Women's Soccer
 Heather  deHaas Sr. Women's Swimming & Diving
 Anne  Edwards Jr. Women's Swimming & Diving
 Rhiannon Herbert Sr. Women's Swimming & Diving
 Tirion Sheafor Sr. Women's Swimming & Diving
 Haley  Sheafor Sr. Women's Swimming & Diving
 Megan  Ryan Jr. Women's Tennis
 MaryKatherine  Caja Jr. Women's Track & Field
 Rebecca Penrod So. Women's Track & Field
 Meaghan  Teitelman So. Women's Track & Field
WABASH
FIRST LAST YEAR Sport (1) Sport (2)
Cody Cochran So. Baseball
Austin Burton Sr. Men's Basketball
Zachary Patton So. Men's Basketball
Daniel Purvlicis Sr. Men's Basketball
Simon Doughty So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Colin Rinne So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Aaron Tincher So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Adam Togami Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Jonah Woods So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Trenton Brazel Jr. Football
Satchel Burton So. Football
Zachery Campbell So. Football
A.J. Clark Sr. Football
Eddie Cmehil Sr. Football
Derek Fox So. Football
Preston Hadley So. Football
Jeffrey Houston So. Football
Lucas Kseniak So. Football
Brian Parks So. Football
Kyle Stucker Jr. Football
Mason Zurek Sr. Football
Collin Bell Jr. Men's Golf
Jared Cottingham So. Men's Golf
Scott Purucker Sr. Men's Lacrosse
Zachary Scarano So. Men's Lacrosse
Thomas Blaich Sr. Men's Track & Field
Reno Jamison Jr. Men's Track & Field
Christopher Stazinski Sr. Men's Track & Field
Bryan Tippmann Sr. Men's Track & Field
Michael Gore So. Men's Soccer
Marcus Hoekstra So. Men's Soccer
Joshua Bleisch Sr. Men's Swimming & Diving
Dylan Miller Sr. Men's Swimming & Diving
Wyatt Tarter Jr. Men's Swimming & Diving
Alexander Waters Sr. Men's Swimming & Diving
Mazin Hakim Jr. Men's Tennis
Harrison Schafer Jr. Men's Tennis
WITTENBERG
FIRST LAST YEAR Sport (1) Sport (2)
Callaway Slusarz Sr. Baseball
Brighid Kortyna So. Field Hockey
Andrea Mattingly Sr. Field Hockey
Michelle Murray Jr. Field Hockey
Paige Vanerstrom Sr. Field Hockey
Tanner Clarke So. Football
Chandler Ferko So. Football
Tyler Jeffers Sr. Football
Robert Saul Sr. Football
Corey Stump Sr. Football
Winston Thomas Sr. Football
Mark Schult So. Men's Basketball
Christopher Sloneker Jr. Men's Basketball
Joseph Johnson Sr. Men's Cross Country
Ryan Mumma Sr. Men's Cross Country
Jonathan Osman Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Ethan Raines Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Maxim Boone So. Men's Golf
Mark Wright Sr. Men's Golf
Aaron Blossey Sr. Men's Lacrosse
Joseph Crawford Jr. Men's Lacrosse
Terrance Smith Sr. Men's Lacrosse
Brent Whitehead Sr. Men's Lacrosse
Samuel Archinal Sr. Men's Soccer
Reed Gibson So. Men's Soccer
John Long Jr. Men's Soccer
Zachary Moore Sr. Men's Soccer
Thomas Chuna Sr. Men's Swimming & Diving
Braden Crouse Sr. Men's Swimming & Diving
Patrick Rittenhouse Jr. Men's Swimming & Diving
Nicholas Rittenhouse Jr. Men's Swimming & Diving
Dennis Gleason Sr. Men's Tennis
Harrison Wood Sr. Men's Track & Field
Abigail Haab So. Softball
Shannon Lance Sr. Softball
Leah Markovich Sr. Softball
Alison Newton Sr. Softball
Shae Eakright Jr. Volleyball
Kristina Fultz Sr. Volleyball
Courtney Huck Sr. Volleyball
Bryanna Jay Sr. Volleyball
Emily Kahlig Jr. Volleyball
Camila Quinones Jr. Volleyball
Kara Seidenstricker Sr. Volleyball
Rebecca Ziska So. Women's Basketball
Sarah Ellis Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
MacKenzie Freeman Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Stephanie Glass Sr. Women's Cross Country
Megan Heitkemper Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Madeline Imler Jr. Women's Cross Country
Hannah Meier Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Amanda Morrall Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Rachel Tennison Sr. Women's Cross Country
Sarah Webb Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Macy Hubbard Jr. Women's Golf
Alexandra Lawwill Sr. Women's Golf
Margaret Smith Sr. Women's Golf
Sara Ellis Sr. Women's Lacrosse
Rebecca Joseph Jr. Women's Lacrosse
Carrie Kubasta Sr. Women's Lacrosse
Victoria Zysik Jr. Women's Lacrosse
Kaylee Gialamas Sr. Women's Soccer
Jessica Jones Jr. Women's Soccer
Nicole Karavakis So. Women's Soccer
Alexa Murrietta So. Women's Soccer
Amy Schulz Sr. Women's Swimming & Diving
Margaret Kramer Sr. Women's Swimming & Diving
Madeline Kraft Sr. Women's Swimming & Diving
Samantha Petruzzi So. Women's Swimming & Diving
Rayika Karachiwalla So. Women's Tennis
Anissa Dann So. Women's Track & Field
Rebecah Delp Sr. Women's Track & Field
WOOSTER
FIRST LAST YEAR Sport (1) Sport (2)
Anthony Malky Jr. Baseball  
Dylan  McCreary Sr. Baseball
Ryan Ostendorf Jr. Baseball
Anjela Galimberti Sr. Field Hockey
Sarah McGrath Jr. Field Hockey
Kayla O'Connor Jr. Field Hockey
Kerry O'Connor Jr. Field Hockey
Isabel Perman Sr. Field Hockey Women's Lacrosse
Adam Coppock Sr. Football
Nicholas Flannery Sr. Football
Clayton Geib So. Football
Daniel Gorzynski Sr. Football Men's Lacrosse
John Marousek So. Football
Patrick Mohorcic So. Football
Zachary  Moore Sr. Football
Ethan Nichol Sr. Football
Todd Ulmer Jr. Football
Ari Stern So. Men's Basketball
Benjamin Bunnell So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Alexander  Chabraja Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Albert Darling Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Kent Nakamoto So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Herbert Sizek Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Jason Solinsky Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Marcus Carano Sr. Men's Golf
Scott Sears Jr. Men's Golf
Robert Beall So. Men's Soccer
Sheamus Dalton Sr. Men's Soccer
Matthew Ehrenburg Sr. Men's Soccer
Alexander Hopkins Sr. Men's Soccer
William Maghie Sr. Men's Soccer
Michael Sokolich Sr. Men's Swimming & Diving
Emmett Werthmann So. Men's Swimming & Diving
Avery  Wilson Jr. Men's Swimming & Diving
John Buchan Jr. Men's Tennis
Geoffrey Carney-Knisely So. Men's Track & Field
Avi Vajpeyi So. Men's Track & Field
Kasey Fiedler Sr. Softball
Jenna Kendall Jr. Softball
Anna Emmick Jr. Volleyball
Ksenia Klue So. Volleyball
Savannah Moore Sr. Volleyball Women's Track & Field
Brittany Nicholson Sr. Volleyball
Laura Sherer Jr. Volleyball
Katherine Mandych So. Women's Basketball
Emily  Reid Jr. Women's Cross Country
Kayla Zboran Jr. Women's Cross Country
Sharmeen Chinoy Sr. Women's Golf
Emily Howerton Jr. Women's Golf
Helena Enders So. Women's Lacrosse
Michaela Lawrence So. Women's Lacrosse
Heather Szymanski Jr. Women's Lacrosse
Kelsey Clark Sr. Women's Soccer
Carly Eppler Jr. Women's Soccer
Amy Graham So. Women's Soccer
Lauren  Hancher Sr. Women's Soccer Women's Basketball
Carly Joliat Sr. Women's Soccer
Lily Mohre Sr. Women's Soccer
Gretchen Kallmeyer Jr. Women's Swimming & Diving
Jillian Saccogna So. Women's Swimming & Diving
Lena Smith Sr. Women's Swimming & Diving
Elizabeth Brewington Jr. Women's Tennis
Catherine Christian Sr. Women's Tennis
Kathryn Connors So. Women's Tennis
Catherine Kuzmishin So. Women's Tennis
Rachel Molé Jr. Women's Tennis
Kathryn Cameron Jr. Women's Track & Field
Paris Nahas Sr. Women's Track & Field
Elizabeth Obi So. Women's Track & Field
Nancy Valverde Jr. Women's Track & Field