2017-18 NCAC Academic Honor Roll Announced

A total of 743 student-athletes were named to 2017-18 NCAC Academic Honor Roll
A total of 743 student-athletes were named to 2017-18 NCAC Academic Honor Roll

A total of 748 student-athletes have been named to the 2017-18 North Coast Athletic Conference Academic Honor Roll following the completion of the academic year.

The honorees were selected from all 10 full-time NCAC institutions and one affiliate member. Each full-time institution had at least 25 student-athletes named to the Academic Honor Roll for an average of 74 student-athletes per school.

To be honored, a student-athlete must be at least a sophomore on an active roster in a sport sponsored by the conference and hold a cumulative grade-point-average of 3.50 or higher.

The 748 student-athletes on the list accounted for 832 total roster spots, which takes into consideration multi-sport student-athletes. For the third year in a row, women's track & field student-athletes led the way with 88 total honorees, while football posted the second highest total for the second year in a row with 68 student-athletes on the list. Women's cross country was fourth with 63 student-athletes each, followed by football with 62 slots.

The 2017-18 NCAC Academic Honor Roll class featured 218 seniors, 213 juniors and 316 sophomores. 

ALLEGHENY
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Daniel Bonnett Sr. Baseball  
Austin Bristol Jr. Baseball  
Nathan Pastorek So. Baseball  
Keegan Phillips So. Baseball  
Colten Buzard Jr. Football  
Joseph Hayes So. Football  
Corey Laskey So. Football  
Kyle McGee So. Football  
Tristan Rhoades Jr. Football  
Charles Ross So. Football  
Liam Wilby So. Men's Basketball  
Gabriel Herbst So. Men's Cross Country Men's Track & Field
John Hughes Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Jesse Ottaway Jr. Men's Golf  
Sydney Chambule Jr. Men's Soccer  
Ryan Clydesdale So. Men's Soccer  
Matt Massucci So. Men's Soccer  
Jorge Olan So. Men's Soccer  
Daniel Realbuto Jr. Men's Soccer  
Jonathan Sion Jr. Men's Soccer  
Tucker Harvey So. Men's Swimming & Diving  
Colton Johnson Taylor Jr. Men's Tennis  
Michael Siegel Jr. Men's Tennis  
Maria Didonato Jr. Softball  
Brittany Kittle So. Softball  
Kala Mahen Jr. Softball  
Rachel Ramsey Sr. Softball  
Baylee Tarnowski Jr. Softball  
Jessica Valerino Jr. Softball  
Leah Franzluebbers Sr. Volleyball  
Kylee Karczewski Sr. Volleyball  
Delaney Arbore Jr. Women's Basketball  
Kaylah Pinkney Jr. Women's Basketball  
Jacelyn Alberts So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Joy Brown So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Karissa Coffield So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Emily Forner Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Emma Himelein-Wachowiak So. Women's Cross Country  
Shelby Piper Sr. Women's Lacrosse  
Emily Watto Sr. Women's Lacrosse  
Kathryn Weiss Sr. Women's Lacrosse  
Samantha Awe So. Women's Soccer  
Adele Gilman So. Women's Soccer  
Alyson Codner So. Women's Swimming & Diving  
Miharu Koh So. Women's Tennis  
Katelynn Frawley So. Women's Track & Field  
Jennifer Johnson Jr. Women's Track & Field  
Kathryn Sutter So. Women's Track & Field  
Tori Valachovic So. Women's Track & Field  
DENISON
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Kirsten Audette Sr. Field Hockey  
Jennifer Durbin Sr. Field Hockey  
Jane Higley Sr. Field Hockey  
Caroline Little So. Field Hockey  
Alexander Balogh So. Football  
Brendan Boyle So. Football  
Ben Cross So. Football  
Benjamin Harder Jr. Football  
Matthew Iammarino Sr. Football  
Thomas Olson Sr. Football  
Matthew O'Neal Jr. Football  
David Weimar Jr. Football  
Andrew Zellers So. Football  
Ryan Fleming So. Men's Basketball Men's Track & Field
Jack Lambert Jr. Men's Basketball  
Maxwell Siwik Sr. Men's Basketball  
Charles Montgomery Jr. Men's Golf  
Samuel Fiedorek Sr. Men's Lacrosse  
Cole Jaquith So. Men's Lacrosse  
Riley Johnson Jr. Men's Lacrosse  
Thomas McMaster Jr. Men's Lacrosse  
Brant Pittman So. Men's Lacrosse  
Peter Pittroff So. Men's Lacrosse  
Tucker Root So. Men's Lacrosse  
Ryan Albers So. Men's Soccer  
Aidan Bracken So. Men's Soccer  
Maximillian Haupt Sr. Men's Soccer  
David Jaben Jr. Men's Soccer  
David Reina Jr. Men's Soccer  
John Thomas Sr. Men's Soccer  
James Baker So. Men's Swimming & Diving  
Benjamin Burdick Sr. Men's Swimming & Diving  
Carson Clear Jr. Men's Swimming & Diving  
Tiernan Foster-Smith Jr. Men's Swimming & Diving  
Liam Marsden-Readford Sr. Men's Swimming & Diving  
Zachary Wagner Jr. Men's Swimming & Diving  
Robert Wang So. Men's Swimming & Diving  
Brett Weicht Jr. Men's Swimming & Diving  
Jason Wesseling Sr. Men's Swimming & Diving  
Kevin Brown Jr. Men's Tennis  
Julian Janczak So. Men's Tennis  
James McDonald Sr. Men's Tennis  
Danish Siddiquie So. Men's Tennis  
Alexander Chin Jr. Men's Track & Field  
Jacob Coplin So. Men's Track & Field  
Lindsey Clemson So. Softball  
Angelica Ehrenschwender So. Softball  
Lauren Secaras Sr. Softball  
Hannah Glick Sr. Volleyball  
Kaileigh Poe Sr. Volleyball  
Leah Reinfranck Sr. Volleyball  
Alexandra Tubbs So. Volleyball  
Brittany Atkinson Sr. Women's Basketball  
Mary Buzas So. Women's Basketball  
Isabella Luaces Jr. Women's Basketball  
Lily Morris So. Women's Basketball  
Sarah Youngs Jr. Women's Basketball  
Emily Grabauskas Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Erin O'Connor So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Phoebe Osterhout Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Sophie Kollin Sr. Women's Golf  
Maureen Madar Jr. Women's Golf  
Nicole Wetoska So. Women's Golf  
Jane Goodspeed Jr. Women's Lacrosse  
Elizabeth Hayman So. Women's Lacrosse  
Madison Heher Jr. Women's Lacrosse  
Colleen Muldoon Jr. Women's Lacrosse  
Logan Agin So. Women's Soccer  
Margaret Armstrong Jr. Women's Soccer  
Emma Phinney So. Women's Soccer  
Margaret Wozniak Sr. Women's Soccer  
Caroline Colville So. Women's Swimming & Diving  
Allison Fitzgerald So. Women's Swimming & Diving  
Erica Hsu So. Women's Swimming & Diving  
Eva Jorn So. Women's Swimming & Diving  
Casey Kirby So. Women's Swimming & Diving  
Jacquelyn Kurkjian So. Women's Swimming & Diving  
Katherine Kustritz So. Women's Swimming & Diving  
Katherine Mesaros So. Women's Swimming & Diving  
Natalie Zaravella So. Women's Swimming & Diving  
Emma Alsup Jr. Women's Tennis  
Courtney Brown Jr. Women's Tennis  
Megan Hickey Jr. Women's Tennis  
Charlotte Purnode Jr. Women's Tennis  
Carol Vitellas Sr. Women's Tennis  
Jessica Nix Sr. Women's Track & Field  
DEPAUW
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Philip Bork Jr. Baseball  
Nick Casey So. Baseball  
Sam Comer Sr. Baseball  
Tyler Holt Sr. Baseball  
Austin Shirley So. Baseball  
C.J. Yoannou So. Baseball  
Maddy Burds Sr. Field Hockey  
Kelsey Doerr So. Field Hockey  
Kate Milner So. Field Hockey  
Rose Revolinski Jr. Field Hockey  
Gracie White So. Field Hockey  
Jake Bertucci Sr. Football  
Jonathon Brugman Sr. Football  
Cade Jones Jr. Football  
Matt Labus Jr. Football  
Hank Neal So. Football  
Nate Orrison Jr. Football  
Luke Patty So. Football Men's Track & Field
Connor Perkins So. Football  
Zach Williams Jr. Football  
Davd Vogel Sr. Men's Basketball  
Zach Batt Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Polo Burguete Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Paul Christian Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Alex Layton Jr. Men's Cross Country  
Cole Martin So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Nick Meszaros Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Nathaniel Reed Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Ford Atkinson So. Men's Lacrosse  
Nate Greenberg Jr. Men's Lacrosse  
Luke Bestard Jr. Men's Soccer  
Pierce Daly So. Men's Soccer  
Craig Kenney Sr. Men's Soccer  
Kyle Kopchak Jr. Men's Soccer  
Taras Tataryn Sr. Men's Soccer  
Peter White Sr. Men's Soccer  
Charlie Stewart-Bates So. Men's Swimming & Diving  
Sean Carroll Sr. Men's Tennis  
Chase Wright Jr. Men's Track & Field  
Emma Baldwin Sr. Softball  
Brooke Bandy Jr. Softball  
Abey Bass So. Softball  
Jordyn Fera So. Softball  
Liz Getz Sr. Softball  
Sidney Holler Jr. Softball  
Megan Montgomery Sr. Softball  
Kaylee Nichols So. Volleyball  
Suzanne Peters Jr. Volleyball  
Donna Riner So. Volleyball  
Morgan Stearley So. Volleyball  
Emily Budde Sr. Women's Basketball  
Melinda Franke Sr. Women's Basketball  
Sydney Kopp So. Women's Basketball  
Madison Bahr So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Gabby Coffing Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Natalie Gruszka So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Meghan Hennessey Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Rachel Higson Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Kira Singer So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Haley Thompson So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Anna Foley So. Women's Golf  
Summer Asad So. Women's Lacrosse  
Sarah Congress So. Women's Lacrosse  
Kate Flynn So. Women's Lacrosse  
Olivia Miller Jr. Women's Lacrosse  
Sarah Ramsey So. Women's Lacrosse  
Erica Rapelje Jr. Women's Lacrosse  
Ellie Strauch So. Women's Lacrosse  
Mallory Dillon Jr. Women's Soccer  
Bailey Ehrens Jr. Women's Soccer  
Gail Enright Jr. Women's Soccer  
Bridget Kirby So. Women's Soccer  
Jenna McCarroll So. Women's Soccer  
Natalie Sheeks Sr. Women's Soccer  
Maddie Smith Sr. Women's Soccer  
Elise Johns Sr. Women's Swimming & Diving  
Olivia Neff So. Women's Swimming & Diving  
Meredith Breda So. Women's Tennis  
Megan Galle Jr. Women's Tennis  
Grace Haigh So. Women's Tennis  
Sarah Wilder Jr. Women's Tennis  
Cami Etgen Sr. Women's Track & Field  
Emily Schabes So. Women's Track & Field  
EARLHAM
FIRST LAST YEAR SPORT (1)  
Sydney Barnes So. Field Hockey  
Natalie Blatz Jr. Field Hockey  
Olivia Honigman Sr. Field Hockey  
Lara Khalifeh Sr. Field Hockey  
Grace Makhoul Sr. Field Hockey  
Kudzai Mushongahande So. Field Hockey  
Megan Hut Sr. Field Hockey  
HIRAM
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Michael Eversole So. Baseball  
Christian Owens So. Baseball  
Peter Sullivan So. Football  
Austin Blatt So. Men’s Basketball Men’s Soccer
Ryan Paterak Sr. Men’s Golf  
Hunter Jenkins So. Men’s Lacrosse  
Brian Corbin So. Men’s Soccer  
Keegan  Williams Sr. Men’s Soccer  
Jory Gomes Sr. Men’s Swimming & Diving  
BeBe Grein So. Softball  
Jessica Fontata Sr. Volleyball  
Holly Hoffman Jr. Volleyball  
Val Lauderback So. Women's Soccer  
Kaylee  Shockley Sr. Women’s Basketball  
Meredith Montgomery So. Women’s Golf  
Alexis Hirsch So. Women’s Lacrosse  
Rachel Metcalf Sr. Women’s Lacrosse  
Samantha Hudson Jr. Women’s Soccer  
Lauren Caldwell So. Women’s Soccer  
Rebecca Fischer Sr. Women’s Soccer  
Sophie Bell Jr. Women’s Soccer  
Alina Mille Sr. Women’s Soccer  
Megan McCoy Jr. Women’s Soccer  
Isabel Ebel So. Women’s Soccer  
Kaitlyn Morse So. Women’s Soccer  
Emma Kovach So. Women’s Soccer  
Kimberly Morrison So. Women’s Swimming & Diving  
Jenna Nelson So. Women’s Swimming & Diving  
Jenni Heid Sr. Women’s Swimming & Diving  
KENYON
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Charles Bailey So. Baseball  
Luke Calcei Sr. Baseball  
Nathan Chandler So. Baseball  
Bradley Clegg So. Baseball  
Ross Scheinberg Jr. Baseball  
Matthew von Roemer Sr. Baseball  
Sarah Bauman Sr. Field Hockey  
Zoe Chrissos Sr. Field Hockey  
Shannon Hart Sr. Field Hockey  
Lucy Irwin So. Field Hockey  
Sophia Letcher Sr. Field Hockey  
Blake Peck So. Field Hockey  
Hannah Sklar So. Field Hockey  
Kelsey Trulik Sr. Field Hockey  
Joshua Abrams Jr. Football  
Brandon Byrd Sr. Football  
Jacob LaPoint Sr. Football  
Alex Mitchell So. Football  
Curt Williams Sr. Football  
Andrew Zaiser So. Football  
Robert Williams Jr. Men's Golf Men's Swimming & Diving
Timothy Black Jr. Men's Basketball  
Carter Powell So. Men's Basketball  
Jacob Bozeman Jr. Men's Cross Country  
Ethan Bradley So. Men's Cross Country Men's Track & Field
George Goldman So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Nathan Gordon So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Daniel Hojnacki Sr. Men's Cross Country  
Tommy Johnson  So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Andrew Lesak Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Mark Lewis So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Kyle Rose Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Eric Thornton Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Benjamin Weinberg Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Christopher Ferraro Sr. Men's Lacrosse  
Joshua Galardi Sr. Men's Lacrosse  
Kyle Johnston Sr. Men's Lacrosse  
Pierce Kraft Sr. Men's Lacrosse  
Nick Vitale Jr. Men's Lacrosse  
Joseph Woody Jr. Men's Lacrosse  
Henry Myers Sr. Men's Soccer  
William O'Neill Sr. Men's Soccer  
Oliver Wynn Sr. Men's Soccer  
Kieran Allsop So. Men's Swimming & Diving  
Barry Bai So. Men's Swimming & Diving  
Benjamin Baturka So. Men's Swimming & Diving  
Gabriel Bellott-McGrath Sr. Men's Swimming & Diving  
Carter Brzezinski So. Men's Swimming & Diving  
Matthew Cooper Sr. Men's Swimming & Diving  
Brooks  McCoy Jr. Men's Swimming & Diving  
Donald Moffa Sr. Men's Swimming & Diving  
Nathan Novak Sr. Men's Swimming & Diving  
A.J. Reid Jr. Men's Swimming & Diving  
Christopher Rutter So. Men's Swimming & Diving  
Matthew Williamson Sr. Men's Swimming & Diving  
Patrick Hudnut So. Men's Tennis  
Darius Loghman-Adham Jr. Men's Tennis  
Max Smith Sr. Men's Tennis  
Colton Orr Sr. Men's Track & Field  
Jordan Potter Jr. Men's Track & Field  
Ar'Reon Watson Sr. Men's Track & Field  
Mackenzie Bruzzio So. Volleyball  
Ashley Martens Sr. Volleyball  
Maleah Miller So. Volleyball  
Grace Riley Sr. Volleyball  
Sharon Hull Jr. Women's Basketball  
Paige Matijasich So. Women's Basketball  
Ellen Corcoran Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Scout Crowell So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Caroline Daugherty Jr. Women's Cross Country  
Madeline de Gouvea Pinto Sr. Women's Cross Country  
Madeline Frank Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Megan Gothard Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Quinn Harrigan Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Taylor Hazan Jr. Women's Cross Country  
Elizabeth Heckler So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Molly Hunt Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Julia Josowitz Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Colleen Kelley Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Keely Lovato So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Andrea Ludwig Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Samantha Manno Jr. Women's Cross Country  
Sarah Manz Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Madeleine Morgan Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Grace Moses So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Hannah Perry-Zeik Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Nicole Scheman Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Elise Tran Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Lily Valentine Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Caitlin Augerson Sr. Women's Lacrosse  
Katherine Englert Sr. Women's Lacrosse  
Sabrina Greene Sr. Women's Lacrosse  
Sarah Griswold So. Women's Lacrosse  
Cassandra Hudson-Heck Jr. Women's Lacrosse  
Charley Myers Sr. Women's Lacrosse  
Sophie Alexander Sr. Women's Soccer  
Emma Derstine So. Women's Soccer  
Maia Emden Jr. Women's Soccer  
Morgan Engmann Jr. Women's Soccer  
Virginia Fergusson Sr. Women's Soccer  
Camila Kirtzman Sr. Women's Soccer  
Emma Klug Sr. Women's Soccer  
Brianna Maggard Jr. Women's Soccer  
Gwyneth Phillips So. Women's Soccer  
Fallon Raviol So. Women's Soccer  
Britny Patterson Jr. Softball  
Keely Sweet So. Softball  
Schuyler Stupica Jr. Volleyball  
Gail Anderson So. Women's Swimming & Diving  
Cecina  Babich Morrow Sr. Women's Swimming & Diving  
Fernanda  Banic-Martins Jr. Women's Swimming & Diving  
Sarah Campbell So. Women's Swimming & Diving  
Adrienne DeBrosse Sr. Women's Swimming & Diving  
Caitlin Foley Jr. Women's Swimming & Diving  
Sally Huizinga Sr. Women's Swimming & Diving  
Sydney Matteson So. Women's Swimming & Diving  
Hannah Orbach-Mandel Jr. Women's Swimming & Diving  
Juviand Rivera Jr. Women's Swimming & Diving  
Madeline Westover Jr. Women's Swimming & Diving  
Julia Wilson Sr. Women's Swimming & Diving  
Abigail Wilson Jr. Women's Swimming & Diving  
Margaret Sweeney Jr. Women's Tennis  
Caroline Chang Sr. Women's Track & Field  
Rosa Rumora Jr. Women's Track & Field  
OBERLIN
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
David Gaetano Jr. Baseball  
Sean Kiley Sr. Baseball  
Jack Brewster Sr. Baseball  
Parker Goldstein So. Baseball  
Amari Newman So. Baseball  
Samuel Harris Sr. Baseball  
Hayley Segall So. Field Hockey  
Luisa Ann McGarvey So. Field Hockey  
Amelia Huang Sr. Field Hockey  
Anthony Allen Sr. Football  
Federico Consuegra Sr. Football  
Avery McThompson Sr. Football Men's Track & Field
Tyler Garrison Jr. Football  
Ryan Gleeson Jr. Football Men's Track & Field
Evan Suppa So. Men's Basketball  
Eli Silverman-Lloyd Jr. Men's Basketball  
Christian Fioretti So. Men's Basketball  
Patrick Smith So. Men's Basketball  
William Taylor So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Maxwell Scott Jr. Men's Lacrosse  
Jonah Danziger So. Men's Lacrosse  
Brendan Sheehan Sr. Men's Lacrosse  
John Pierce Sr. Men's Lacrosse  
Stephen Kelleher Sr. Men's Lacrosse  
Jay Messina Jr. Men's Lacrosse  
Jacob Parentis Jr. Men's Lacrosse  
Elie Small Jr. Men's Lacrosse  
Matthew Bach-Lombardo Sr. Men's Soccer  
David Shostak So. Men's Soccer  
Jack McMillin So. Men's Soccer  
Jiadi Cheng So. Men's Soccer  
Jacob Frankenfield Sr. Men's Soccer  
Noah Binford Jr. Men's Soccer  
Griffin Burns So. Men's Soccer  
Michael Lin So. Men's Swimming & Diving  
Sean Pawelko So. Men's Swimming & Diving  
Michael Drougas Sr. Men's Tennis  
Camron Cohen So. Men's Tennis  
Maria Roussos Sr. Softball  
Dalia Silverstein So. Softball  
Emma Downing Jr. Softball  
Margaret Sammon So. Volleyball  
Claudia Scott Sr. Volleyball  
Alexis Mitchell So. Volleyball  
Olivia Woods Jr. Volleyball Women's Track & Field
Anna Moore Sr. Women's Basketball Women's Track & Field
Olivia Canning Jr. Women's Basketball  
Cheyenne Arthur So. Women's Basketball  
Abigail Andrews Sr. Women's Basketball Women's Track & Field
Mia Bates Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Rosemary Kerwin Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Oona Jung-Beeman So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Christine Impara So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Maeve Gualtieri-Reed So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Grace Blinkoff So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Joy Castro-Wehr So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Madeleine Page So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Marija Crook So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Siena Marcelle Jr. Women's Lacrosse  
Eliza Amber So. Women's Lacrosse  
Emily Berner So. Women's Lacrosse  
Hayley Drapkin Jr. Women's Lacrosse  
Isabel Rosenstein So. Women's Soccer  
Kaitlyn Lucey So. Women's Soccer  
Catalena Bent So. Women's Soccer  
Elyse Douglas Sr. Women's Soccer  
Jacqueline Brant So. Women's Soccer  
Gwendolyn Gardiner Sr. Women's Soccer  
Caitlin McCuskey Sr. Women's Soccer  
Katja Zoner So. Women's Swimming & Diving  
Sarah Dalgleish So. Women's Swimming & Diving  
Rachael Andrews Sr. Women's Swimming & Diving  
Rachel Poyle Jr. Women's Swimming & Diving  
Sofia Moscovitz Sr. Women's Swimming & Diving Women's Track & Field
Laurel Heck So. Women's Tennis  
Jacqueline McDermott Sr. Women's Tennis  
Eleanor Rich So. Women's Tennis  
Sarah Hughes Sr. Women's Tennis  
Lilah Drafts-Johnson Sr. Women's Track & Field  
Megan Robinson Jr. Women's Track & Field  
Emily Kelly Jr. Women's Track & Field  
Jillian Doane So. Women's Track & Field  
Cecelia Longo So. Women's Track & Field  
Naeisha McClain So. Women's Track & Field  
OHIO WESLEYAN
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Trevor Ray Sr. Baseball  
Canyon McWilliams Jr. Baseball  
Michael Blatchford Sr. Baseball  
Carter Franklin So. Baseball  
Jamie Grant So. Field Hockey  
Gabriella Coty Sr. Field Hockey  
Paige Haenig Sr. Field Hockey  
Courtney Peterson Sr. Field Hockey  
Alexis Roberts Jr. Field Hockey  
Michael Smosny Jr. Football  
Jax Harville Jr. Football  
Colten Harvey Jr. Football  
Richard Spernoga Sr. Football  
Demias Heard Jr. Football  
Joseph Yurik Jr. Football  
Nathan Axelrod Sr. Men's Basketball  
Braden Roesch Jr. Men's Basketball  
Grant Gossard Jr. Men's Basketball  
Jacob Hecker So. Men's Basketball  
Christopher Allocco Jr. Men's Basketball  
Jaret Gerber So. Men's Basketball  
Ahmed Hamed Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Daniel Frame Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Aunders Erickson Jr. Men's Golf  
Andrew Outcalt Jr. Men's Golf  
John Keller So. Men's Lacrosse  
Jacob Worrell Jr. Men's Lacrosse  
Luke Leyden Sr. Men's Lacrosse  
Alexander Pacilio Sr. Men's Lacrosse  
Cole Jamieson Jr. Men's Lacrosse  
Alexander Menzo So. Men's Lacrosse  
Antonio Romanelli So. Men's Soccer  
Carl Olsen Sr. Men's Soccer  
Scott Harmanis Sr. Men's Soccer  
Joseph Brush So. Men's Soccer  
Rollie Sharer Jr. Men's Soccer  
Aidan Stout Sr. Men's Soccer  
Iain Anderson Jr. Men's Swimming & Diving  
Andrew Farina Jr. Men's Swimming & Diving  
Austin Strayer So. Men's Swimming & Diving  
Benjamin Whitbourn Jr. Men's Swimming & Diving  
Colin Hawes So. Men's Swimming & Diving  
Joshua Butt Sr. Men's Swimming & Diving  
Brian Jordan Sr. Men's Swimming & Diving  
Jack Hibbard Jr. Men's Tennis  
Felipe Duarte Jr. Men's Tennis  
Aaron Bennington So. Men's Tennis  
Clayton Cheney So. Men's Track & Field  
Justin Reznik Sr. Men's Track & Field  
Kennedy Sattler So. Softball  
Aimee Duckworth So. Softball  
Ashley Day Sr. Softball  
Erin Bitzer So. Volleyball  
Erin Cannon Sr. Volleyball  
Speridoula Karras So. Women's Basketball  
Meghann Dunning So. Women's Basketball  
Jenelle Collier So. Women's Basketball  
Erica VanHoose So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Madeline Meyer Jr. Women's Cross Country  
Rachell Resnik Sr. Women's Cross Country  
Rachel Bush Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Jenell Betts So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Elizabeth Knowlton Jr. Women's Golf  
Adelynn Mannino So. Women's Golf  
Meaghan Teitelman Sr. Women's Lacrosse  
Michaela Rice Jr. Women's Lacrosse  
Madison Lancaster Jr. Women's Lacrosse  
Hope Poolos So. Women's Lacrosse  
Cassandra Oberle Sr. Women's Soccer  
Mackenzie Brunke Jr. Women's Soccer  
Camryn Davis So. Women's Soccer  
Nina Carmichael-Tanaka Sr. Women's Swimming & Diving Volleyball
Alexandria Niemeyer Sr. Women's Swimming & Diving  
Erin Kelley Sr. Women's Swimming & Diving  
Sabrina Amato Jr. Women's Swimming & Diving  
Madeline Penn So. Women's Swimming & Diving  
Grace Bulchik Sr. Women's Swimming & Diving  
Kari Seymour Sr. Women's Swimming & Diving  
Serena George Sr. Women's Tennis  
Megan Sievers So. Women's Track & Field  
Alyssa Acevedo Jr. Women's Track & Field  
Morgan Smith So. Women's Track & Field  
Madison Haggerty So. Women's Track & Field  
Cirrus Robinson So. Women's Track & Field  
Amarii Johnson So. Women's Track & Field  
WABASH
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Jackson Blevins So. Baseball  
Cody Cochran Sr. Baseball  
Jordan Hansen Sr. Baseball  
Erich Lange Jr. Baseball  
Eric Murphy So. Baseball  
Parker Noll So. Baseball  
Bryan Roberts Sr. Baseball  
Bennett Sayre So. Baseball  
Satchel Burton Sr. Football Men's Track & Field
Jake Chrisman So. Football  
Artie Equihua So. Football  
Derek Fox Sr. Football  
Nick Fox So. Football  
PJ Hadley Sr. Football  
Robert Hanrahan So. Football  
Jeff Houston Sr. Football  
Alex Marr So. Football  
Ivan Martinez So. Football  
Weston Murphy So. Football Men's Track & Field
Zachary Ostrowski So. Football  
Oliver Page Jr. Football  
Connor Phelps So. Football  
Rhett Helt So. Men's Basketball  
Ben Stachowski Jr. Men's Basketball  
Matthew Bailey Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Luke Doughty Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Sam Henthorn So. Men's Cross Country Men's Track & Field
John Kirts So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Charles Mettler Sr. Men's Cross Country  
Aaron Tincher Sr. Men's Cross Country  
Jared Cottingham Sr. Men's Golf  
Ben Kiesel So. Men's Golf  
Zachary Podl So. Men's Golf  
Kyle Warbinton So. Men's Golf  
Maxwell Atkins So. Men's Lacrosse  
Ben Cox So. Men's Lacrosse  
Tucker Dixon Jr. Men's Lacrosse  
Cruz Garcia So. Men's Soccer  
Mike Gore Sr. Men's Soccer  
Stojan Krsteski Sr. Men's Soccer  
David Riggs So. Men's Soccer  
Michael Tanchevski So. Men's Soccer  
Aaron Embree Jr. Men's Swimming & Diving  
Hunter Jones So. Men's Swimming & Diving  
Kevin Sheridan So. Men's Swimming & Diving  
Patrick McAuley So. Men's Tennis  
Dominic Patacsil Jr. Men's Track & Field  
Colin Rinne Sr. Men's Track & Field  
Jonah Woods Sr. Men's Track & Field  
WITTENBERG
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Michael Kenny So. Baseball  
Ryan Probst So. Baseball  
Joan Mathews So. Field Hockey  
Daniel Barren So. Football  
Kyle Dieringer Jr. Football  
Ryan Fallon Jr. Football  
Chandler Ferko Sr. Football  
Donald Hefelfinger Jr. Football  
Logan Kirby Jr. Football  
Christopher Reisiger So. Football  
Thomas Scholl So. Football  
Jacob Bertemes So. Men's Basketball  
Tanner Cowgill So. Men's Basketball  
Michael Morgan So. Men's Basketball  
Christopher Sloneker Sr. Men's Basketball  
Sutton Jacobs Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Charles Rodeheffer Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Charles Samuel Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Evan Schreiber Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Maxim Boone Sr. Men's Golf  
Christopher Eigner Jr. Men's Golf  
Cameron Willis So. Men's Golf  
Noah Moderwell So. Men's Lacrosse  
Jack Wolfe So. Men's Lacrosse  
Ross Angelo So. Men's Soccer  
Reed Gibson Sr. Men's Soccer  
Christian Randazzo Jr. Men's Soccer  
Alexander Sheppard So. Men's Soccer  
Jack Smith So. Men's Soccer  
Bradley Barren So. Men's Swimming & Diving  
Hawk Smith So. Men's Swimming & Diving  
Drew Suffoletta So. Men's Swimming & Diving  
Garrin Bachinski So. Men's Track & Field  
Matthew Entsminger Jr. Men's Track & Field  
Clay Waidelich So. Men's Track & Field  
Lauren Buelow Jr. Softball  
Abigail Haab Sr. Softball  
Olivia Hopkins So. Softball  
Cassidy Rowe So. Softball  
Victoria Toetz So. Softball  
Aubrey Cox So. Volleyball  
Megan Flaherty Jr. Volleyball  
Madison Manger Jr. Volleyball  
Karen Wildemann Jr. Volleyball  
Taylor Yontz So. Volleyball  
Korynne Berner So. Women's Basketball  
Abigail Crum Jr. Women's Basketball  
Hannah Weaver Jr. Women's Basketball  
MacKenzie Freeman Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Katrin Hodson So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Kyla McGee Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Brooke Moore So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Devon Atchison Jr. Women's Golf  
Megan Selby So. Women's Golf  
Rachel Bernard So. Women's Lacrosse  
Faith Meads So. Women's Lacrosse  
Gabrielle Zysik So. Women's Lacrosse  
Victoria Zysik Sr. Women's Lacrosse  
Shannon Brueck Jr. Women's Soccer  
Lauren Hofer Sr. Women's Soccer  
Katharine Hollern So. Women's Soccer  
Allison Ruman Sr. Women's Soccer  
Emma Thacker So. Women's Soccer  
Elissa Manchester So. Women's Swimming & Diving  
Samantha Petruzzi Sr. Women's Swimming & Diving  
Olivia Verellen Sr. Women's Swimming & Diving  
Anissa Dann Sr. Women's Track & Field  
Leah Hilley Jr. Women's Track & Field  
WOOSTER
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Conner Thomson Jr. Baseball  
Dan Gail So. Baseball  
Grace  O'Leary So. Field Hockey  
Rose  Taylor Jr. Field Hockey Women's Lacrosse
Harriet Sudduth So. Field Hockey  
Hunter Coia Jr. Football  
Jack Marousek Sr. Football  
Patrick Mohorcic Sr. Football  
Russell Boston Jr. Football  
Ari Stern Sr. Men's Basketball  
Geoffrey Carney-Knisely Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Kent Nakomoto Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Christopher Good Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Cullen King Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Hyuga Uchida Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Nick Shiach So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Aedan Pettit So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Thadius  Skillman Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Andrew Gold Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Justin Fox Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Jimmy Hinton So. Men's Golf  
Wesley Wagner So. Men's Lacrosse  
Cooper Pewitt So. Men's Lacrosse  
Will Yakubik So. Men's Soccer  
Benjamin  Freije So. Men's Soccer  
Zacharias Andreou So. Men's Soccer  
Bob Beall Sr. Men's Soccer  
Paulo Nunes So. Men's Soccer  
Adam Chalek Jr. Men's Swimming & Diving  
Ryan Campbell Jr. Men's Swimming & Diving  
Emmett  Werthmann Sr. Men's Swimming & Diving  
Titas Bera Sr. Men's Tennis  
Avi Vajpeyi Sr. Men's Track & Field  
Colin Ford Jr. Men's Track & Field  
Tim Herring Sr. Men's Track & Field  
Jacob Denbeaux Jr. Men's Track & Field  
Savanna  Hitlan So. Softball  
Marina  Roski So. Softball  
Anna Medema So. Volleyball  
Cami Miller So. Volleyball  
Erin  Rajewski Jr. Volleyball  
Ksenia Klue Sr. Volleyball  
Marija Cyvas Jr. Volleyball  
Ashley Plassard Sr. Volleyball  
Katie Mandych Sr. Women's Basketball  
Cat Fiorito So. Women's Basketball  
Rebecca  Kreuzman Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Emani  Kelley Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Waverly Hart So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Evon  Petek Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Cassidy Ktsanes Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Noelle Rotte So. Women's Cross Country  
Mackenzie Kellar Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Ashley Ferguson Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Megan  Healy Jr. Women's Lacrosse  
Jordan  Stone Jr. Women's Lacrosse  
Helena Enders Sr. Women's Lacrosse  
Jess Vorse Jr. Women's Lacrosse  
Jenny Grossmann So. Women's Lacrosse  
Mackenzie Goltz So. Women's Soccer  
Morgan Mooty So. Women's Soccer  
Ingrid Buckley So. Women's Soccer  
Kelsey Hall So. Women's Soccer  
Anna Hartig So. Women's Soccer  
Devin  Frisby Jr. Women's Soccer  
Maddy Ireton Jr. Women's Soccer  
Rada  Zunich Jr. Women's Soccer  
Sam Draves So. Women's Soccer  
Cleo Potter So. Women's Swimming & Diving  
Sara Fikse So. Women's Swimming & Diving  
Sarah Stutler So. Women's Swimming & Diving  
Avery Pearson So. Women's Swimming & Diving  
Emma  Fikse Jr. Women's Swimming & Diving  
Annabelle Hopkins Jr. Women's Swimming & Diving  
Alison Hsu So. Women's Swimming & Diving  
Mady Ferguson So. Women's Swimming & Diving  
Shannon Sertz So. Women's Tennis  
Joy Li So. Women's Tennis  
Grace  Montgomery So. Women's Track & Field  
Elizabeth Obi Sr. Women's Track & Field  
Mallory  Crane Jr. Women's Track & Field  
Regan Szalay So. Women's Track & Field  
Emma Sullivan So. Women's Track & Field  
Carolyn Webster Jr. Women's Track & Field